Cioccolato Gatto

Wzory 9 dyplomów na różne okazje uroczystości i imprez szkolnych: udział w konkursie ortograficznym, udział w pokazach strażackich, udział w meczu.Dyplom za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie plastycznym prof. Joanny Senyszyn (poseł na Sejm rp) " Mały człowiek największym przyjacielem zwierząt". Dyplom za udział w konkursie" Gmina dbająca o finanse mieszkańców. Poniżej przedstawiamy dyplom oraz pamiątkowe zdjęcie z konferencji.Dyplom za udział w x Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów klas fortepianu szkół. Dyplom dla Elizy Chomickiej za udział w xx konkursie młodych pianistów.Dyplom za udział w Konkursie Plastycznym" Przyjaciele Pana Karpia" 10 grudnia 2006r. 10 czerwca 2006r. Dyplom za udział w xxiv Konkursie Plastycznym.
Dyplom za udział w akcji" Drzewko za butelkę" oraz wyróżnienie pracy plastycznej Wiktorii Bagińskiej w konkursie związanym z akcją-opiekun: Elżbieta.2008-03-31 Dyplom za udział w konkursie plastycznym p/h" Ilustracja. 2008-01-09 Dyplom za udział w i edycji Konkursu Inicjatyw bezpieczne drogi za.Dyplom za udziaŁ w konkursie na super-konkursy-pati. bloog. pl. Niedziela, 08 czerwca 2008 17: 54 skocz do komci. Podziel się:. Dyplom za udział w konkursie' Zdobienia aminowane' Dyplom za udział w konkursie \. Dyplom z konkursu" w każdej kobiecie drzemie zwierze"
. Agnieszka Gajewska-dyplom za udział w konkursie 5. Mateusz Tchorek-dyplom za udział w konkursie 6. Jakub Nieścieruk-dyplom za udział w.Wzory dyplomów• szkoŁa-nauczanie zintegrowane• pliki użytkownika kisasik przechowywane w serwisie Chomikuj. Pl• dyplom konkurs piosenki. Jpg,. Plik zawiera graficzny projekt dyplomu za udział w konkursie religijnym. Jest to propozycja dyplomu, który był wykorzystany w szkolnym.Udział w konkursie plastyczno– recytatorskim„ Polska to kraina, która się w sercu zaczyna” – listopad 2009. Dyplom za udział w ii Dzielnicowym Konkursie o.Wyróżnienie w konkursie na plakat z okazji dnia schizofrenii" Razem w pracy, razem w życiu" oraz dyplom za udział w kampanii edukacyjnej" Schizofrenia-. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego fox 2010– w etapie szkolnym udział wzięło 11 uczniów. Dyplom otrzymał Rafał Walczak z kl.
Wewnątrz przedszkolny konkurs plastyczny„ Rzuć palenie razem z nami” – nagrodę otrzymała Ola Choinka, dyplom za udział-Natalia Olszak i Mateusz Sadyś.Dyplom za udział w iv Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim utworów Mrii Konopnickiej. Konkurs muzyczny– piosenka o programie– dyplom za udział. Agnieszka Gajewska-dyplom za udział w konkursie 5. Mateusz Tchorek-dyplom za udział w konkursie 6. Jakub Nieścieruk-dyplom za udział w. Milenka, Ola, Tomek, Wiktor, Dominik, Julek i Michał otrzymali dyplomy za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Dbajmy o czystość. Dyplom uznania za udział w konkursie w Dessau (nrd) oraz tytuł" Wybitny Zespół Artystyczny" nadany przez Władze Związkowe w Halle.Dyplom za udział w vi Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Prof. Jana Świderskiego pt. „ Pejzaże osobliwe” Wystawa w Ośrodku Kultury w Będzinie.Dyplom za udział w konkursie pt. " Fantazyjna pisanka i palma wielkanocna" vi. 2004r. Dyplom za udział w iii Dzielnicowym Przeglądzie Twórczości Dzieci.
26 października-finał konkursu Moda Folk organizowanego przez Krajową Izbę Mody w. Dyplom za udział w finale konkursu inspirowanym folklorem i sztuką. Przyznane będą nagrody za zajęcie i, ii i iii miejsca oraz dyplomy za udział w konkursie. Komisja przy ocenianiu będzie brała pod uwagę:. Krótki opis: Dyplom za udział w festiwalu piosenki, ale może być po korekcji użyty do innych konkursów. Download. Jpg. Magdalena Adamczewska, dyplomy za udział w konkursie. Mateusz Sadowski, dyplomy za udział w konkursie. Mateusz Kulesza, dyplomy za udział w.Nasze własne bajki do spełnienia” zorganizowanym przez świetlicę sp nr 1. Za udział w konkursie świetlica otrzymała dyplom i podziękowania.Iv Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka. Leszno. Organizator: psm i i ii st. Im. Romana. Maciejewskiego w Lesznie. Dyplom za udział w konkursie otrzymała.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. z wielką przyjemnością informujemy, że laureatem konkursu" Dyplom z Abaqus" w.Na początku marca otrzymaliśmy Dyplom-Podziękowanie za udział w konkursie oraz życzenia" dalszych sukcesów w budowaniu poczucia więzi ze sztukami pięknymi. -Dyplom-za zajęcie ii miejsca w Powiatowych Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Szachach dziewcząt. Dyplom-za udział w ogólnopolskim konkursie. Wiktoria Śledziewska-dyplom za udział w eliminacjach konkursu, nauczyciel: Alicja Zaniewska xvi Festiwal Piosenki Dziecięcej-organizowany przez sp nr 9. W grudniu 2008 roku„ Mądre Sowy” ponownie otrzymały nagrody i dyplomy za udział w x Konkursie Plastycznym dla Dzieci na Rysunek o Białej Lasce organizowanym


. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma gotówkę w wysokości 50% kwoty przeznaczonej na konkurs+ pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.

Wygrywają zawody i konkursy. Poniżej zamieszczone są dokonania naszych studentów. Dyplom za udział w v Ogólnopolskich Spotkaniach Artystycznych Osób.Dyplom za udział w xxviii Przeglądzie tańców i piosenek ludowych. Dyplom za udział w Konkursie Mikołaj Kopernik w oczach dziecka.11) Dyplom za udział w konkursie„ Potyczki literackie” zorganizowanym przez Bibliotekę Gimnazjum nr 3 w Będzinie (ucz. Kl. i b– k. Orkisz).Dyplom dla uczestników vi edycji wojewódzkiej ogólnopolskiego konkursu ekologicznego. Dyplom dla Wiktorii za udział w konkursie literackim.W nagrodę otrzymali oni płyty dvd i dyplomy. Pozostałe Drużyny otrzymały również po płycie oraz dyplomy za udział w konkursie. Dyplom dla Patrycji Dłuskiej, Anny Klamczyńskiej, Sylwii Niemyjskiej za udział w konkursie na prezentację multimedialną„ Cudze chwalicie swego nie znacie” w.Dyplom za udział w Bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd w Szczecinie (13. 01. 2008). Dyplom uczestnictwa na iii Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w.8 dyplomów za udział w Konkursie plastycznym na najciekawszy wizerunek Pippi, galeria pippi-organizator-Biblioteka Publiczna w Legnicy filia nr 4.Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na galę rozdania dyplomów, wyróżnień i nagród. Dyplom za udział w konkursie otrzyma każdy uczestnik.
Ponadto dyplomy za udział w konkursie otrzymują: Pan Mariusz Kołodziejski– nominowany przez Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi.Dyplom za pilność i sukcesy w nauce format: a4 jednostronny. Cena: 1, 10zł. Dyplom za udział w konkursie format: a4 jednostronny. Cena: 1, 10zł.. Dyplom za udział w i Edycji Gminnego Konkursu Matematycznego„ Mistrz Tabliczki. Dyplom za udział w konkursie plastycznym„ Leśne arcydzieła”
Drużynowe dla szkół: i, ii i iii miejsce– dyplomy. 11. Koszt udziału w konkursie wynosi 10 zł od uczestnika. Opłatę można wnieść w dniu konkursu.

Klasy ii a liceum otrzymała dyplom za wyróżnienie, Kamil Stańczyk uczeń klasy i a liceum otrzymał dyplom za udział w finale konkursu.

Monika Archutowska otrzymała dyplom za udział w konkursie. Uczestnicy Szkolnego Konkursu Wiedzy o hiv/aids. z p. Lidią Dyksa i p. Grażyną Łach.
Przygotowania uczniów do udziału w konkursie odbywały się pod kierunkiem: i miejsce w Polsce otrzymała Daria Kusiak– dyplom grawerowany i książka. Dyplom dla Agnieszki Kujawy-Kowalskiej za udział w konkursie lato w barwach tĘczy. Dyplom z udział w Konkursie Misterious Face-tajemnicza twarz dla.Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczniowie dostali dyplomy za udział w konkursie. w czasie konkursu, jak zwykle nie mogło obyć się. 2. 19 przedszkoli brało udział w konkursie (publicznych i niepublicznych) 3. 48 dzieci otrzymało dyplomy za udział w konkursie i symboliczne. Prezentowany materiał zawiera wzory dyplomów dla uczestników konkursów, które mogą być wykorzystane przez nauczycieli przy okazji . Sylwia Cichoń); Dyplom dla świetlicy sp107 ze udział w iv międzyświetlicowym konkursie plastycznym" Liściaki" opiekun p. Teresa Smółka). Dyplom za uczestnictwo w vii Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa-2007 r. Dyplomy za udział w konkursie plastycznym" Nowy przyjaciel Kubusia Puchatka"Konkurs odbywał się w Dąbrowie Górniczej, gdzie Denis Matusek otrzymał dyplom za udział a Mateusz Modrzejewski zdobył 2 miejsce. Konkurs przebiegał w miłej.Lubaczów 1997-dyplom za udział w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży" Dzieło Roku" Rzeszów 1999-dyplom za zdobycie i nagrody w kategorii. Anna Ekiert, iii d, Dyplom za udział w konkursie" Jan Paweł ii-Orędownik pokoju" » » Natalia Kalinowska, ii b, Dyplom za udział w konkursie" Jan Paweł ii


. To chyba najlepszy pomysł na dyplom za czołowe miejsce w szkolnym konkursie chemicznym. Wzór dyplomu z tym chemicznym motywem będzie trafną.

Dyplom za udział w Międzynarodowym Konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. i miejsce oraz dyplom za udział w viii Konkursie Plastycznym pt.Pozostali uczniowie otrzymają dyplomy za udział w konkursie. Dwie palmy: Patryka Piotrowskiego i Kacpra Błażeja (obaj uczniowie Oddziału Przedszkolnego).

Na koniec komisja wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie i wyróżniła niektórych uczniów, Ku naszej radości okazało się.Dyplomy za udział w Konkursie otrzymali: 1. ppup„ Poczta Polska” vii edycja. Certyfikat Jakości„ Bezpieczny Kraków” 2008 r. Udział 7 firm.Hasłem tegorocznego konkursu: " zawsze zielono, zawsze NIEBIESKO" Dyplom za udział w wystawie zdobył Robert Wójcik. Za przygotowanie zestawu prac uczniów.Klasa 2b brała udział w konkursie plastycznym" Inspirowane muzyką Chopina" zorganizowanym. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.. Dyplom za udział w i edycji konkursu o Szklaną Statuetkę Przeglądu Komunalnego. Dyplom2_ img. Dyplom– Wyróżnienie Narodowego Funduszu.W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas ii, iii i iv. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie, a zwycięzca dodatkowo nagrodę
. Pani dyrektor rozdawała dyplomy za udział w Konkursie Plastycznym na najładniejszego misia. Anielka dostała taki dyplom i nowego misia. . Dyplom za udział w konkursie“ Henryk Wieniawski– muzyk, kompozytor rodem z Lublina” Henryk Wieniawski. 23. 06. 2000 r. Dyplom za wysokie.1. Dyplom uczestnictwa dla każdego zespołu biorącego udział w konkursie. 2. Obiad dla wszystkich uczestników konkursu 23 października 2010 r.Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie, laureaci zaś zostali wyróżnieni atrakcyjnymi nagrodami książkowymi.Na uroczystej inauguracji konkursu Tęczowe Przedszkole otrzymało dyplom. w grudniu również nasze przedszkole wzięło udział w konkursie dla dzieci i.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rytwianach otrzymał dyplom za udział w konkursie" Żyjmy ZDROWIEJ" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. 8 listopada 2010r. Odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Gdańsku. Brawa od publiczności, a od jury dyplom za udział w konkursie oraz upominki.
3 uczniów, którzy napisali najlepiej test otrzymuje dyplomy oraz nagrody książkowe (atlasy), pozostali dyplomy za udział w konkursie.I Tyski Festiwal Monodramu, Motyf” dyplom za udział dla uczennicy. Rejonowe eliminacje 52. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– i nagroda w.Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa; Rodzic ucznia deklarującego udział w konkursie wpłaca na Komitet Rodzicielski wpisowe w.Eryk Klincewicz za udział w konkursie„ Kelias vedaį źvaigźdes” został odznaczony„ srebrnym” dyplomem. Agata Janukowicz za udział w międzynarodowej akcji. Przedszkole w Kozodrzy dostało Dyplom za zajęcie 3 miejsca w ogólnej klasyfikacji i podziękowanie za udział w Konkursie z gratulacjami.Obydwie uczennice nagrodzone zostały dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Wszyscy uczestnicy Stypendiady otrzymali dyplomy za udział w konkursie.Rok 1985 Dyplom za udział w ix Konkursie Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. iii miejsce w iv prezentacjach Zespołów Ludowych oraz iii miejsce w
. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 23. 06. 2010 r. o godz 13. 00. Uczestnikom konkursu zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy za udział. Brało w nim udział ponad 80 uczestników. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i aniołka. Finał konkursu odbędzie się w Kościele Św. Krzyża w ostatnią niedzielę.Dyplom dla Sebastiana Humskiego za udział oraz zdobycie iii miejsca w konkursie ministerstwa gospodarki i pracy o„ złotą patelnię 2005”Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrodę. 9 listopada 2007 r. Uczniowie klas iv-vi wzięli udział w konkursie„ Test Matematyka Plus”. Dyplom za udział w i powiatowym konkursie pod nazwą„ Najsmaczniejsza tradycyjna potrawa powiatu kieleckiego” – 2008 r.. Dyplom za udział w konkursie lubelski orzeŁ biznesu 2003-Lubelskie. Dyplom Honorowy Marszałka Województwa Lubelskiego dla laureata ii edycji.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy odwagi. Przysługuje tytuł taon, kaon lub hiperonΩ dyplom i nagroda książkowa.