Cioccolato Gatto

Na pamiątkę wizyty w bibliotece klasa otrzymała dyplom, a każdy uczeń zakładkę. Pasowanie na czytelnika biblioteka szkoły podstawowej w michałowie.

Dyplom pasowania na czytelnika-Dyplomy drukowane są na kartonie kredowym o gramaturze 300g/m2, obustronnie białym. Nadają się do użycia w.

Pamiątkowe dyplomy pasowania na czytelnika. przebieg uroczystoŚci: Uczeń i: Dzień dobry. Witam serdecznie klasę i na uroczystości pasowania na czytelnika.


. Zanim odbędzie się pasowanie na czytelnika zapraszam Was w niezwykłą podróż. Klasa otrzymuje dyplom pamiątkowy, komplet książek, karty)
 • . Uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów kl. i. i za wizytę i przygotowania, wręczam dyplom dla całej klasy ze słowami przyrzeczenia.
 • A teraz zostaniecie pasowani na czytelnika przez panią bibliotekarkę, a na pamiątkę dostaniecie znaczek„ Mały czytelnik” oraz dyplom pasowania.
 • Zanim zostaniecie pasowani na czytelnika, powinniście wykazać się wiedzą i umiejętnościami. Na koniec, Krasnale wręczają dyplomy przewodniczącym klas.
 • Muszę dokonać czytelnika pasowanie. Wróżka 1: Czy możesz Książko. Pokazuje dyplom). Wróżka 1: Proszę pierwszaków o powstanie-teraz odbędzie się. Po przedstawieniu pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Każdy z nich otrzymał imienny Dyplom Pasowania.
Umiesz już czytać– pasuję cię na czytelnika (Uczniowie zostają pasowani poprzez dotknięcie ramienia książką. Każdy uczeń otrzymuje na pamiątkę dyplom oraz.Pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki– klasa i. Temat: w bibliotece wśród dziwów. Nagrania z muzyką relaksacyjną, dyplomy, informatory o zasadach.

Temat: Pasowanie uczniów klasy 1 na czytelników biblioteki szkolnej. Tekst obietnicy, dyplomy czytelnika, materiały na gazetkę ścienną. Przebieg zajęć:

Następnie każdemu wręczono upominek-książeczkę oraz dyplom„ Pasowania na czytelnika” Dzieci poznały wyposażenie biblioteki oraz zasady korzystania ze
. Na koniec spotkania odbyło się pasowanie na czytelnika. Dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie. Wręczone zostały dyplomy oraz nagrody

. Dyplomy pasowania na czytelnika, książka z zagadkami, karty pracy z pieczęciami rożnych bibliotek, pocięte litery, różne typy kart (karta.A następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelnika. Klasa otrzymała pamiątkowy dyplom i zakładki do książek.
V. uczniowie dostĘpujĄ zaszczytu„ pasowania na CZYTELNIKA" przez bibliotekarza. otrzymujĄ pamiĄtkowe dyplomy/zaŁĄcznik/i upominki-ksiĄŻeczki.

. Na pamiątkę pasowania każdy czytelnik otrzymał identyfikator z własnym imieniem, dyplom pasowania oraz gadżety gminne. . Nowi czytelnicy złożyli uroczyste ślubowanie, że będą kochać i szanować książki. Dostali na pamiątkę zakładki do książek i dyplom pasowania.28 stycznia uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę pasowania wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na

. Pasowanie na czytelnika. Zostali pasowani na czytelnika biblioteki. Nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.W nagrodę zostaniecie pasowani na czytelnika i otrzymacie piękne Dyplomy. Zapraszamy do zabawy. Baj (ucz. Ubrany w pelerynę i kapelusz, z wielką księgą i. „ Teatrzyk z zagadkami” oraz pasowanie na czytelników biblioteki szkolnej. Na pamiątkę naszego spotkania przygotowałam dla Waszej klasy dyplom.
 • Na pamiątkę dzieci otrzymały także Dyplomy Pasowania na Czytelnika. Dzięki tej uroczystości dzieci zostały zachęcone do czytania i częstego wypożyczania.
 • Dzieci złożyły uroczystą przysięgę pasowania na czytelnika, a w prezencie od biblioteki otrzymały książeczkę i pamiątkowy dyplom. źródło: mbp w Morągu.
 • Pasowanie na czytelnika. 2010-11-24 14: 20: 55 (ost. Akt: Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, oraz życzenia wspaniałych przygód w świecie książek.
 • . " w krainie książek" to hasło uroczystego pasowania na czytelnika. a także otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania oraz" szczęśliwą"I otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na czytelnika biblioteki szkolnej. Dla wszystkich dzieci przygotowano też specjalne wydanie gazetki szkolnej„ Na.
Na koniec złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane na czytelników naszej biblioteki. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, zakładki i coś słodkiego. Po uroczystej przysiędze, każdy uczeń uzyskał dyplom pasowania na czytelnika i pierwszy raz samodzielnie wypożyczył książkę w szkolnej bibliotece. Każdy uczeń został pasowany czarodziejską różdżką i otrzymał imienny dyplom. Nowi czytelnicy zostali oprowadzeni po bibliotece, zapoznani z zasadami.
 • Na pamiątkę uroczystego pasowania przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy i zakładki. Uroczyście pasowani na czytelników i otrzymali na pamiątkę dyplomy.
 • . Każdy uczeń został uroczyście pasowany na czytelnika oraz otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zakładki do książek. w. Przybyłowicz.
 • 25, Dyplom za wyniki w czytelnictwie (jednostronne), 4c, w1, a-4. 26, Dyplom pasowania na czytelnika, 4d, w3, a-4. 27, Dyplomy muzyczne, 13b, 13c, w-6, a-4
 • . Pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki– klasa i. Nagrania z muzyką relaksacyjną, dyplomy, informatory o zasadach.
 • Pasowanie na czytelnika. 10 maja 2010 r. w bibliotece szkolnej odbyło się. Na pamiątkę tej uroczystości, każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i.Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Gratulujemy! Pasowanie na czytelnika! zdjęcia. 19 listopada odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy i.
 • Dyplom-a324-pasowania na czytelnika, 1, 19zł, Kup teraz! dyplom-a329, 1, 19zł, Kup teraz! dyplom-a353-wyróżnienie, 1, 19zł, Kup teraz!
 • Uczniowie klasy i otrzymali dyplomy pasowania na czytelników oraz książeczki edukacyjne. Na zakończenie wizyty w bibliotece chętni uczniowie mogli
 • . Wreszcie po stresującym egzaminie przyszła pora na uroczyste ślubowanie i pasowanie na czytelnika. Dzieci otrzymały dyplomy i słodką.Dodaj do listy życzeń· Obserwuj przedmiot· Powiadom znajomego. Opis. Zadaj pytanie o ten produkt. Dyplom pasowania na czytelnika format: b5 jednostronny.
Pasowanie na czytelnika. w poniedziałek 15. 11. Uczniowie klasy i zostali uroczyście pasowani na czytelników. Każdy uczeń otrzymał dyplom oraz zakładkę do. Pasowanie na czytelnika 11 stycznia 2010 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste. Na pożegnanie nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowy dyplom. Uroczyste pasowanie. na czytelnika biblioteki szkolnej. Wzór karty czytelnika, pamiątkowe dyplomy, pióro do pasowania czytelników. Przebieg: Pasowanie na czytelnika· Katechizacja· Dyplom ukończenia oddziału przedszkolnego i zerowego· Dyplomy ukończenia przedszkola.

Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom. Uczniowie indywidualnie zostali pasowani na czytelników przez panią bibliotekarkę. Pan dyrektor uroczyście dokonał pasowania każdego ucznia na czytelnika książką. Na pamiątkę tej uroczystości dzieci otrzymały dyplomy.

 • . Uczeń klasy i Dariusz Nowak otrzymał Dyplom Uznania za uzyskanie dobrego wyniku w. Pasowanie na czytelnika. Zgodnie z wieloletnią tradycją.
 • Scenariusz uroczystego pasowanie na czytelnika. Literek alfabetu, wręcza dyplom dla całej klasy oraz identyfikator wystawiony na nazwisko wychowawcy.
 • Każdy nowy czytelnik otrzymał pamiątkowy dyplom pasowania, pierwszą wypożyczoną książkę i zakładkę wykonaną przez Koło Przyjaciół Biblioteki.. Po uroczystym złożeniu przyrzeczenia, na pamiątkę uroczystości każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom pasowania na czytelnika,
. Pasowanie na czytelnika w Przyszowie. Każde dziecko otrzymało dyplom. Nowym Czytelnikom życzymy odnalezienia wielu stron pełnych. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów klasy i do. Na czytelnika, a krasnoludki wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy i. Biblioteka w Kaliszu-Filia nr 1-Pasowanie na czytelnika. Korzystanie ze zbiorów, dyplomy oraz drobne upominki w postaci książek. . Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Po którym uczniowie otrzymali dyplomy oraz zakładki do książek.
 • Na zakończenie uroczystości nowo pasowani czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki. Pierwszaki zaś podarowały do biblioteki piękne albumy o.
 • Na pamiątkę pasowania na czytelnika, każde dziecko otrzymało czapkę Nowego Czytelnika, zakładkę do książki oraz dyplom wraz ze ślubowaniem.
 • " w krainie książek" to hasło uroczystego pasowania na czytelnika. a także otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania oraz" szczęśliwą" zieloną żabkę.Każdy z dzieci otrzymało w nagrodę odznakę czytelnika, książkę oraz dyplom. Pasowanie na czytelnika zakończyła wspomniana już Aleksandra Szczepańska.
Dyplomy absolwenta szkoły podstawowej i absolwenta gimnazjum, dyplomy pasowania na ucznia i czytelnika, dyplomy ukończenia zerówki, dyplomy sportowe.Kolejnym punktem spotkania było przyjęcie przyrzeczenia od pierwszoklasistów i pasowanie ich na czytelnika naszej filii. Dzieci otrzymały dyplomy i zakładki.Na pamiątkę tego szczególnego dnia każdy uczestnik otrzymał dyplom. " Pasowanie na czytelnika" odbyło się w maju, w miesiącu, w którym obchodzony jest.Pasowanie na czytelnika-luty 2010. Jak co roku od kilkunastu lat. Naszym czytelnikom upominki w postaci książek oraz dyplomy z gratulacjami.
Pasuję cię na czytelnika biblioteki szkolnej. Po pasowaniu wręczenie każdemu uczniowi dyplomów pasowania na czytelnika, pamiątkowej zakładki do książki oraz . Złożenie przyrzeczenia i sam akt pasowania na czytelnika biblioteki publicznej, połączone z wręczeniem pamiątkowych dyplomów i książek. . Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz książkę. Podczas uroczystego Pasowania na Czytelnika najmłodsi czytelnicy dziecięcej.Pasowanie na czytelnika. w dniu 9 kwietnia 2008r. Zgodnie z tradycją pierwszoklasiści. i otrzymał z rąk bibliotekarki piękny, kolorowy dyplom i książkę.

. Każdy uczeń na zakończenie otrzymał w prezencie regulamin biblioteki, zakładki do książki oraz dyplom pasowania na czytelnika dla klasy.Pod koniec nastąpiło uroczyste złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie na czytelnika. Na pamiątkę pierwszaki otrzymały dyplomy i oficjalnie zostały przyjęte.

Dyplomy Katechizacji· Pasowania na Czytelnika· Pasowania na Ucznia. Dyplom formatu a-4 (210mm x 297mm) wykonany z kartonu jednostronnie kredowego. Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej. Na pamiątkę spotkania uczniowie otrzymali dyplomy, kolorowe zakładki do książek oraz.Dyplomy, upominki od klasy ii i biesiada z rodzicami dopełniają wyjątkowości tego dnia. Pasowanie na czytelnika podnosi rangę biblioteki szkolnej.Pasowanie na czytelnika. Wręczenie dzieciom dyplomów czytelnika. Przejście do biblioteki szkolnej i wypożyczanie książek.. iii nagroda– 3 gry komputerowe+ dyplom. Wyniki konkursu podane zostaną na. Pasowanie na Czytelnika 2010 r. Franklin z wizytą w Grzmiacej.Po występie artystycznym pani dyrektor przystąpiła do uroczystego pasowania na czytelnika. Dzieci na pamiątkę tego spotkania otrzymały piękne dyplomy i.Uroczyste„ pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej” uczniów klasy i-iii przez. „ małym czytelnikom” upominków (np. Zakładek, książeczek, dyplomów).